L.A. Poprad / Pavel Ziegler - MYSTERIUM ZROZENÍ

Dátum:27. Oct - 27. Oct
Miesto:Poprad
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Pozývame vás na PREMIÉROVÝ SEMINÁR Pavla Zieglera v Poprade!

PAVEL ZIEGLER
MYSTERIUM ZROZENÍ (Mysterium zrodenia)
27.10.2016, 18:00 - 21:00, L.A. Poprad

Pavel Ziegler - zasvätenec, mystik, rytier Rádu sv. Jána z Jeruzalema, slobodomurár a rosekrucián. Pôvodne úspešný obchodník s drahými kovmi, ktorý prežil vlastnú smrť i znovuzrodenie.

Je učiteľom, ktorý ukazuje spolupútnikom, ako sa dá vidieť očami, počuť ušami, čo je, čo existuje. Spôsobom pozorovania, vnímania, konania. Používa cestu očistenia, lebo len po odpustení je možné vojsť do chrámu.

Vo svojej knižke Mysterium Zrození odhaľuje zaujímavým a iným spôsobom uhoľ pohľadu na niektoré symboly, legendy a fakty, ako sú ľudia doposiaľ zvyknutí. Je veľa informácii zahalených závojom tajomstva a je veľa mystérii, na ktoré autor poukazuje a ktoré po tisíc rokov skrýva cirkev, tajné spoločnosti a rády.

Knihu Mysterium zrození, si môžete zakúpiť už dnes v L.A. Poprad.

REGISTRÁCIA A INFO TU:http://www.salemark.eu/archives/6078

Kontakt: 0907 514 608

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.