Vianočné Trio

Dátum:17. Dec - 17. Dec
Miesto:Poprad
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Všetci ste srdečne pozvaní na koncert Vianočné Trio, ktorý sa uskutoční dňa 17.12 v Aréne Poprad.

Predpredaj lístkov na : PREDPREDAJ.SK
http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky...

CIGÁNSKI DIABLI : je názov jedinečného zoskupenia hudobníkov, ktorí od roku 1991 dokázali to čo sa v strednej Európe málokomu podarilo. Orchester je odbornou verejnosťou považovaný za jeden z najlepších orchestrov v kategórii Etno a World Music na svete a je veľmi priaznivo prijímaný aj širokou verejnosťou, doma aj v zahraničí.
Orchester koncertoval na 5 kontinentoch a v 35 štátoch sveta

DRIŠĽAK : Známa "vychodňarska" skupina, ktorá svojou temperamentnosťou, spevom a hlavne ľahučkým humorom zabáva ľudí nie len po Slovensku, ale aj v zahraničí.

VAGONÁR : Folklórny súbor Vagonár - Poprad, ľudový súbor piesní a tancov, bol založený v roku 1972 pri ZK Vagónka Poprad a odvtedy sa jeho členovia snažia reprezentovať slovenský a prioritne Spišský folklór na domácej pôde i v zahraničí. Vagonár sa dočkal tiež uznania medzi odborníkmi, o čom svedči nejedno významné ocenenie a zviditeľnenie medzi mnohými kvalitnými amatérskymi súbormi na Slovensku.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.