Akreditovaný kurz ZÁKLADY SOMELIÉRSTVA s Vladimírom Hronským

Dátum:26. Oct - 26. Oct
Miesto:Donovaly
Kategória: Gastronómia, degustácie , Kurzy, školenia

Popis podujatia

Spoločnosť EnoVia s.r.o. v spolupráci so Strednou odbornou školou vinársko-ovocinárskou Modra (odborný garant) organizujú kurz ZÁKLADY SOMELIERSTVA. Účastníci si po úspešnom absolvovaní seminárov a záverečných skúšok odnesú riadne osvedčenie o získanom vzdelaní v témach: Základy vinohradníctva a vinárstva: pestovanie a odrody viniča, kategorizácia vín, technológia spracovania hrozna, výroba vína, choroby a chyby hroznového vína, vinohradníctvo a vinárstvo doma a vo svete. Profesia someliera, vínna etiketa v praxi, nápojový a vínny lístok, aperitív a digestív, servírovanie vína, jedlo a víno. Voda, káva, čaj a cigary v somelierstve. Kurz sa uskutoční v dňoch 26. – 28. októbra 2016 ako súčasť odborného programu 6. ročníka festivalu vína Wine Snow 2016 na Donovaloch.

Organizačno-technické zabezpečenie kurzu:
EnoVia s.r.o., Na Zlatej nohe 11, 831 01 Bratislava
IČO: 359 51 303, IČ DPH: SK2022049458
tel: 0905 553 780, e-mail: enovia@enovia.sk
Podmienky účasti a prihlášky:
Poplatok za kurz na osobu je 200 EUR vrátane 20 % DPH
V prihláške je potrebné uviesť správne meno a priezvisko uchádzača, adresu trvalého bydliska a dátum narodenia najneskôr do termínu uzávierky prihlášok, teda do 20. 10. 2016.
Časový rozsah kurzu 3 dni.

Zodpovedný lektor kurzu: Ing. Vladimír Hronský
enológ - profesionálny znalec vína, akreditovaný lektor odborných kurzov s viac ako 15 ročnou praxou v odbore vinohradníctvo, vinárstvo, technológia výroby vína a nápojov, somelierstvo a marketing vína konateľ, EnoVia s.r.o., produktový špecialista a autor odborných publikácií z oblasti vinárstva, somelierstva a marketingu vína v gastronómii, executive sommelier spoločnosti MEDUSA GROUP.

Program a prihlášku do kurzu nájdete v prílohe našej upútavky. Tešíme sa na vašu účasť!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.