Spoznaj svoj kraj - oživme folklór v Žilinskom kraji

Dátum:17. Oct - 17. Oct
Miesto:Žilina
Kategória: Folklór, tradície , Hudba, festivaly, koncerty , Tanečné zábavy, plesy

Popis podujatia

Pozývame Vás na jedinečné spojenia tanca, hudby, skvelého jedla a nezabudnuteľnej folklórnej atmosféry. Príďte sa pozrieť na vystúpenie regionálnych folklórnych súborov, ochutnajte tradičné lokálne jedlá, zapojte sa do školy tanca a poseďte si pri miestnej ľudovej hudbe po podujatí. Účinkujú FS Rozsutec, FS Stavbár a FS Liptov.
"Spoznaj svoj kraj - oživme folklór v Žilinskom kraji" je pilotným večerom celoslovenského projektu, ktorý vracia folklórneho ducha aj do Vášho kraja. Predpredaj od septembra na zifolklorom.sk alebo od októbra aj v pokladni divadla.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.