Scena_FM Najt Piešťany

Dátum:14. Oct - 14. Oct
Miesto:Piešťany
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia


SssssScena_FM Najt pokračuje aj v klubovej sezóne 2016/17!


Preto sme sa rozhodli po opäť zavítať do piešťanského klubu Podzemie. Tentokrát sa ako hlavná hviezda predstaví jeden z najvychytenejších slovenských djov a producentov menom DALYB! 

Dalyba asi nie je potrebné veľmi predstavovať. Je členom Haha Crew, ktorý produkoval veci menám ako napríklad Otis, Momo, Delik, Ego, Kontrafakt a pod. Taktiež sa zúčastnil prestížnej Red Bull Music Academy - Bass Camp.

Spolu s ním zahrajú samozrejme samotní moderátori Sceny_FM, teda DJ Yanko Kral a Galagha, no a line up ešte obohatí domáci BIIZA a Sir Bakulu.

Tešíme sa na vašu účasť!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.