Viral Club Opening Party

Dátum: 7. Oct - 7. Oct
Miesto:Košice
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Omrzel ťa už nočný život v Košiciach, túlaš sa mestom a nevieš kam?

V piatok 7.10.2016 otvárame jedinečne navrhnutý, štýlovo zariadený club v blízkosti centra, ktorý zmení tvoj názor na clubové dianie v meste!

Na otváracej party ťa budú baviť top slovenskí DJi Emtydee a MIKE SAXI a skvelé Wildcats z Českej republiky, ktoré ťa rozpália svojou tanečnou show a neskôr uhasia tvoj smäd priamo na bare!

Po celú noc len tá najlepšia house music v kombinácií so špičkovými svetelnými efektami a kvalitným sound systémom vytvorí jedinečnú clubovú atmosféru. Staň sa súčasťou komunity, ktorá sa chce baviť na kvalitnú hudbu v spoločnosti tých správnych ľudí.

Čakáme ťa v priestore bývalého Ibiza Clubu už v piatok 7. októbra od 21:00. :)

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.