Umenie byt Zenou uz aj v Kosiciach

Dátum: 6. Nov - 6. Nov
Miesto:Košice
Kategória: Kurzy, školenia , Osobný rozvoj , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Konferencia Umenie byť ženou, už aj v Košiciach :). 
Našim zámerom na východe Slovenska, rovnako ako tomu bolo už 3 krát v Bratislave, je priniesť program a témy všetkým ženám, ktoré sa zaujímajú o seba, svoje zdravie, majú záujem sa neustále vzdelávať. Prinášame odpovede na otázky, o ktorých sa ženy najčastejšie rozprávajú iba medzi sebou :).

Umenie byť ženou je interaktívna konferencia pre lepší svet v nás a vôkol nás. Jednodňové podujatie, ktoré sme vytvorili pre ženy, ktoré túžia žiť spokojný, šťastný, radostný život v hojnosti a zdraví.

Už dnes máme v Košiciach potvrdené mená skvelých prednášajúcich ako napríklad nápaditý, vtipný a originálny Jaroslav Dušek, známa farmaceutka a dietologička PharmDr. Margit Slimáková, pozitívny a usmiaty lektor školy smiechu Lubor Foltan, talentovaná Diana Fabianova, mentorka úspešných žien Janka Chytráčková, emočné rovnice Vám predstaví Aleš Kalina, inštruktorka tvárovej gymnastiky Iveta Štecová a mnohí iní, ktorých mená postupne dopĺňame na našom webe http://www.umeniebytzenou.sk/kosice a FB.
Súčasťou nášho programu budú aj rôzne workshopy a diskusie, kde bezpochyby zažijete kopec zábavy.

Predpredaj vstupeniek na Umenie byť Ženou Košice 2016 spúšťame 1.9.2016.
Pozor! Nie nadarmo sa hovorí: „kto prv berie, ten prv melie“... :) S blížiacim sa termínom sa totiž navýši aj cena vstupenky.

Do pozornosti by sme rady dali aj Talk show s výbornými hosťami, ktorú povedie naše Ambasádorka, moderátorka a veľmi dobrá priateľka Adela Banášová.

Ak nás ešte nepoznáte, pár prednášok z poslednej konferencie nájdete tu: https://www.youtube.com/results?q=ume...

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu priazeň a tešíme sa na vás v Košiciach.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.