Džemovačka #2 :: večer hudobných improvizácií

Dátum:15. Oct - 15. Oct
Miesto:Košice
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Vieš, čo vznikne, keď si na jednom pódiu zahrá viacero od seba nezávislých talentovaných hudobníkov? Vznikne divoká a nespútaná hudobná džemovačka! Zaži s nami večer plný kvalitnej hudby a dobrej nálady.

KEDY_ v sobotu 15. októbra o 19:00 
KDE: v HalmiCaffe, Hlavná 21, Košice
VSTUPNÉ_dobrovoľné :)

V spolupráci s MusicLabom k nám improvizačné kombo O Všetkom Band zavíta v sprievode ďalších zaujímavých hostí. Viac info čoskoro!

O Všetkom Band:
Mladá košická kapela, ktorá hrá na hudobných vlnách world music, jazzu, bluesu, slovanskej hudby, popu, rocku, ambientnej muziky a všeličoho iného. Po úspešných vystúpeniach prešla zmenou názvu z O Ničom Band na výstižnejší názov O Všetkom Band.

Ešte nie si v našom newsletteri? Prihlás sa nawww.halmispace.sk/newsletter a neunikne ti žiadna naša novinka!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.