Like pre biznis - využi FB na podnikanie

Dátum: 1. Oct - 1. Oct
Miesto:Košice
Kategória: Kurzy, školenia , Osobný rozvoj , Práca, podnikanie , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Facebook – buď túto sociálnu sieť miluješ alebo ju zatracuješ. Či už patríš do prvej alebo druhej skupiny, pravda je taká, že ako podnikateľ nemôžeš ignorovať túto najúspešnejšiu sociálnu sieť. Je totiž zdrojom tvojich budúcich príjmov! Workshop “Like pre tvoj biznis” ti dá praktické tipy a triky na komunikáciu vo virtuálnom svete. Získaš návod na to, ako založiť fanpage, ako získať čo najviac fanušíkov a tiež ako zvýšiť dosah bez platenej reklamy. Dozvieš sa, aké statusy sú najúčinnejšie, kedy ich pridávať a v akej forme.

STRUČNÝ OBSAH: Ako maximálne využiť potenciál Facebooku na prezentáciu firmy, značky alebo produktu. Naučím ťa presne identifikovať tvoju cieľovú skupinu, vďaka čomu získaš nových zákazníkov a dostaneš sa do povedomia. Prejdeme si krok po kroku založenie a manažovanie tvojej fan page na Facebooku, pridávanie statusov a reklamných príspevkov.

CIEĽOVÁ SKUPINA: podnikatelia, živnostníci a majitelia firiem, obchodníci, predajcovia a pracovníci v MLM.

NAUČÍŠ SA: Ako získať nových fanúšikov na Facebooku, ako efektívne propagovať svoju značku či firmu, ako prepojiť fanpage s tvojou web stránkou či e-shopom a ako zvýšiť predaj vďaka sociálnej sieti.

VSTUPNÉ: 55€ na osobu

V CENE KURZU: Školiace materiály, pracovný zošit, malé občerstvenie, prístup na internet a certifikát o absolvovaní.

POČET ÚČASTNÍKOV je obmedzený na maximum 10, keďže sa tvojej fan page budeme venovať do detailov.

POZOR! PLATBA VOPRED PO REGISTRÁCII!

REGISTRÁCIA JE NUTNÁ: www.kouc.club/prihlaska

WORKSHOP VEDÚ: Andrea Winslow z Mladý podnikateľ a Tomi Gebe z Kouč.club

PRINES SI: Skvelú náladu a notebook! Teším sa na teba! :-)

VIAC INFO A ĎALŠIE AKCIE: www.kouc.club/akcie-v-kosiciach

Miesto konania podujatia: Coworking Košice „co-Šicke“, Hlavna 93, Košice
Vstupenky: http://www.kouc.club/prihlaska
Dátum začiatku podujatia: 1. Októbra 2016 09:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.