Bali a Digitálne Nomádstvo

Dátum: 9. Oct - 9. Oct
Miesto:Žilina
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

ALOHA Nomádi!
Som na Slovensku a rada by som sa s Vami podelila o zážitky z poslednej cesty. Prezentácia bude najmä o Bali, kde som strávila osem mesiacov. Tí, ktorí ma poznáte viete, že som kedysi cestovala rýchlo a s ruksakom a to najmä po Latinskej Amerike (veľmi fajn životné obdobie :)

Za posledné dva roky sa toho veľa zmenilo a ja som vďaka cestovateľskej vášni zmenila životý štýl: spomalila som, začala som pracovať online (ako freelance marketér) a začala som dosť aktívne surfovať.

Prezentácia bude vhodná pre tých, ktorí by si radi vyskúšali cestu, počas ktorej budú aj pracovať (digitálni nomádi), ale aj pre tých, ktorí by sa chceli čo-to dozvedieť o živote na Bali, tipy na fajn miesta, chutné jedlá alebo aj vlnky. V krátkosti spomeniem aj moje "výlety" z Bali, ktoré viedli do Singapuru, na Borneo, Penang a na koniec aj do Bangkoku.

Teším sa na Vás --> Ak máš konktrétne otázky, prosím pošli mi ich na silvia@unboxingtraveller.com, nech sa lepšie pripravím ;) ďakujem za sharovanie eventu a pozvanie priateľov.

Môj blog: http://unboxingtraveller.com/

Vstupné: 3 EUR, študenti: 2 EUR

See you soon, hasta la vista amigos!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.