Menstruacny cyklus ako Dar

Dátum: 5. Nov - 5. Nov
Miesto:Galanta
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Seminár pre ženy 
Menštruačný cyklus kopíruje cyklus luny/mesiaca a tak aj ženy sú prirodzene cyklické. Väčšina žien sa v sebe snaží tento prirodzený cyklus potlačiť, aby sa prispôsobili potrebám moderného sveta. Chceme podávať maximálne výkony v práci a aktívne prežívať voľný čas. 
Prebrali sme od mužov predstavu o stálosti a trvalosti a to prehlbuje našu únavu a večnú nespokojnosť.

Objavme spolu, to čo nás naše maminky nemohli naučiť, pretože to samé nevedeli. Naučme sa spolu porozumieť a prakticky používať tvorivé, sexuálne a spirituálne dary menštruačného cyklu.
Vedome porozumieme premenám svojho tela a emócii v súlade s meniacou sa lunou. Objavíme radosť zo svojej cyklickosti – premenlivosti, ktorá nie je negatívnou ženskou vlastnosťou, ale naopak kvalitou, ktorá obohacuje náš život i život našich mužov.

Účastníčky seminára, ktoré sa otvorili novému rozmeru menštruácie a venovali pozornosť svojmu cyklu a cvičeniam pre energetizáciu a liečenie svojho lona, potvrdili, že je možné vyliečiť si nepravidelnú či bolestivú menštruáciu, ktorá vás trápi hoci aj niekoľko rokov.

Cez porozumenie cyklu zlepšíme svoje vzťahy v rodine, i s milovaným mužom, či plánovanie v pracovnej oblasti.
Nájdeme odvahu prejaviť svoju tvorivosť, precítime krásu svojho tela a prebudíme zmyselnú ženskosť. A to všetko navzájom sa podporujúc v bezpečnom a láskyplnom ženskom kruhu.

Lektorka : Kristína Dubajová , www.arunka.sk
sprevádza ženské kruhy a prechodové rituály pre ženy, semináre o tajomstvách ženského lona a potenciále menštruačného cyklu. Venuje sa aj tehotným ženám, maminkám po pôrode a deťom s maminkami na cvičení a tanci a táboroch pre rodiny. Vyštudovala lektorký kurz pohybového vzdelávania detí, lektorský kurz aktívnej a vedomej prípravy na materstvo a rodičovstvo, tantra jógu pre ženy a výcvik kňažiek, ktorý vyvrcholil zasvätením v kňažku pod vedením kňažiek z Avalonu. V súčasnosti sprevádza ročnú školu kňažiek Živeny na Slovensku. Zlozila a naspievala liecive piesne na CD Kolo roka- piesne z hlbin ženskej duše (www.koloroka.sk)

Sobota 5.november 2016
Cajovna Surya, kpt.Nalepku 727, Galanta
10:00-16:00
Prispevok: 40.-eur

Je potrebne sa dopredu prihlasit na: cajovnasurya@gmail.com
0905 648 044

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.