CosWalk + CosPic (Stretnutie Cosplayerov Piešťany)

Dátum: 8. Oct - 8. Oct
Miesto:Piešťany
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Cosplayuješ? Príď sa spoznať s ďalšími ľudmi, ktorí majú rovnaký koníček ako ty. Je jedno koľko máš rokov, kde bývaš, akého si pohlavia či rasy, jedno nás spája, a to cosplay.

CosWalk+CosPic (+fotenie) predstavuje nový druh akcie, kde sa navzájom stretneme prejdeme po meste, pričom zaujmeme okoloidúcich a následne sa v parku začne piknik, kde sa všetci navzájom spoznáme, odovzdáme si skúsenosti a cenné rady. Samozrejme nebudú chýbať koláčiky a ani fotenie jednotlivých, či skupinových cosplayov.

Kedy? 8. 10. 2016
Čas? Bude upresnený (na udalosti je približní čas začatia a skončenia)
Kde? Piešťany (presnejšie miesto začiatku CosWalku bude upresnené

ÚČASŤ JE POVINNÁ V COSPLAYI (stačí niečo menšie, aby ste si honezašpnili/nezničli pri ceste)
P. S. každý by ste mohli na piknik doniesť nejakú drobnosť na zajedenie, či zapitie.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.