Korben Dallas + špeciálny hosť Cambiar La Música / Žilina

Dátum:28. Oct - 28. Oct
Miesto:Žilina
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Korben Dallas + špeciálny hosť Cambiar La Música

Predpredaj vstupeniek:
► Predpredaj.sk: http://bit.ly/2c7Mtlq
► Ticketportal: http://bit.ly/2bRBoH9
► priamo v klube

Vstupné (státie):
predpredaj - zvýhodnená cena do 30. 9.: 10 eur
predpredaj - od 1. 10.: 12 eur
na mieste: 15 eur

Korben Dallas sa na jeseň sústredia najmä na prípravu nového štúdiového albumu, ktorý by mal vyjsť na jar 2017. Popritom ale odohrajú aj sériu štyroch koncertov, na ktorých sa ako špeciálny hosť predstaví dievčenský spevácky zbor Cambiar La Música. Korbeni sa s dievčatami stretli na pódiu letného festivalu, a ich vystúpenie kapelu očarilo natoľko, že sa rozhodli pozvať ich na spoločné jesenné koncerty.

28. 10. Žilina – Smer Music Bar
29. 10. Praha – Palác Akropolis
18. 11. Košice – Tabačka Kulturfabrik
19. 11. Bratislava – Ateliér Babylon

Korben Dallas sa za pár rokov vypracovali z undergroundovej scény na jednu z najžiadanejších slovenských klubových a festivalových kapiel. Debutovým albumom Pekné cesty zaujali kritikov, výraznejšie sa presadili s druhým albumom Karnevalová vrana. Na Radio_Head Awards 2013 získali ceny za najlepší album, singel (Otec) a najlepšiu koncertnú kapelu. V roku 2014 skupina vydala tretí album Banská Bystrica, v roku 2015 album so symfonickým orchestrom Kam ideme.

Cambiar La Música je dievčenský spevácky zbor z Pohronskej Polhory. Dievčatá sa venujú rôznym žánrom zborovej hudby, ktoré interpretujú špecifickým spôsobom. Ich repertoár zahŕňa hudbu klasickú, gospelovú, muzikálovú, no najmä folklórnu hudbu z rôznych krajín sveta (Bulharsko, Indonézia, Filipíny, Írsko, atď.). Dievčatá sú víťazkami viacerých súťaží, ako sú medzinárodná súťaž Praga Cantat 2014, medzinárodná súťaž V. F. Bystrého 2015, a celoštátna súťaž Mládež spieva 2014 aj 2016.

Mediálni partneri:
Radio_FM, Hudba.sk, CITYLIFE.SK

#SmerMusicBar #Bar #KoncertneMiesto #Zilina #KorbenDallas #koncert

20:00

Smer Music Bar

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.