O2 Moon Run Zvolen Cross Night

Dátum:16. Oct - 16. Oct
Miesto:Zvolen
Kategória: Športové podujatia

Popis podujatia

Po Bratislave a Košiciach sa na skvelý zážitok z MOON RUN-u môžu tešiť aj Zvolenčania :)

Štart Moon run-u je už 16.10. (nedeľa) o 19:00 zo Zvolenského zámku. Užite si nočný beh s čelovkou pri splne mesiaca. Je to zážitok, na ktorý nezabudnete!
Trať vedie od Zvolenského zámku, po Dobronivskej ceste, Pod dráhami okolo zimného štadióna, cestou Na Pustý hrad až na Pustý hrad. Dĺžka trate 8 km.
Mapa trate: http://behsity.sk/images/uploads/O2%2...
Západ slnka je o 18:01 hod, povinná výbava je čelová lampa tzv. čelovka! Odporúčame každému bežcovi mať na sebe reflexné prvky. Generálny partner O2 zabezpečí každému bežcovi reflexnú pásku. Pre každého bežca, ktorý dobehne do cieľa, je pripravená pamätná medaila.

VÝŠKA ŠTARTOVNÉHO je v závislosti od počtu evidovaných platieb.
Prvých 200 platieb realizovaných on-line alebo prevodom 6 Eur.
Ďalších 200 platieb realizovaných on-line alebo prevodom 9 Eur.
Ostatné platby realizované on-line, prevodom alebo na mieste v hotovosti 12 Eur. Pri on-line platbe je možnosť si uplatniť zľavu 2 Eur pre zákazníkov O2.

Všetky potrebné info nájdete nahttp://www.behsity.sk/event/detail/o2...

TEŠÍME SA NA VÁS :)

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.