UG Ecstasy Fest 28.

Dátum:21. Oct - 21. Oct
Miesto:Prešov
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Koncom oktobra sa bude v Prešovskom klube pod amfikom organizovať daľšie pokračovanie , už legendárneho UG ECSTASY Festu !! Tentoraz s poradovým číslom 28 ! Môžete sa tešiť na tri skvelé mená našej domácej scény a dvoch zahraničných hostí z Madarskej republiky . Ako prvý otvoria tento skvelý fest domáci Martinčania LOS COCOTOShttps://www.facebook.com/Loscocotos/?... . Ich Los grind roll bude výborným začiatkom pre otvorenie celého festu . 
Po nich bude nasledovať prvá z dvoch madarských death metalových smršťí menom NIGROMANTIA z mesta Nyíregyháza. https://www.facebook.com/Nigromantia/... . Kapela sa pohybuje na scéne už od roku 2009 a na koncerte v Prešove Vám odprezentuje veci z ich zatiaľ posledného albumu Inherited Burden ako aj nejaké tie pripravované novinky . 
Tretí v poradí budú opäť madarský zastupcovia smrtiaceho kovu a to ANGERSEED z mesta Debrecen .https://www.facebook.com/Angerseed/?f... . Kapela sa za svoju pomerne krátku karieru vyšplhala medzi elitu nielen Madarskej death metalovej scény, ale svoje miesto si už nachádza aj na svetových podiach . Svedčia o tom aj mnohé odohrate koncerty po boku známych mien . Do Prešova prídu odprezentovať zatiaľ ich posledný album The Proclamation ako aj staršie veci z predošlých albumou . 
Ako daľší nastúpia už legendárny DEMENTORhttps://www.facebook.com/dementorDM/?... . Táto stálica slovenskej death metalovej scény má už za sebou toho naozaj veľa a albumy ako The Church dies , The Art of Blasphemy alebo Kill the thought on Christ sú zlatým písmom vyrité v slovenskom undergrounde . Samozrejme aj ich posledná tvorba je stále na vysokej úrovni a také bude aj ich vystúpenie .

VSTUPNE 5 EURO !!

SUPPORT THE UNDERGROUND !!!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.