L.A. Poprad / Aura a jemnohmotné informácie - interaktívny seminár

Dátum:22. Oct - 22. Oct
Miesto:Poprad
Kategória: Kurzy, školenia , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Máte za sebou prebudenie intuície? Chcete vedieť viac o aure resp. o biopoli? Viete ako funguje telepatia a psychokinéza na vedomej úrovni?

interaktívny seminár
AURA A JEMNOHMOTNÉ INFORMÁCIE
sobota, 22.10.2016, 10:00 - 17:00, L.A. Poprad
cena seminára: 70 €

Ľudia to vždy cítili a niektorí aj videli, že človek a všetko živé vyžaruje svetlo. Cítili, že ľudia, ktorí svietia viac ako iní, sú príťažlivejší. Že ostatní ich podvedome nasledujú alebo sa aspoň snažia byť v ich blízkosti.

Objavy technickej možnosti fotografovania takéhoto vyžarovania a jeho merania fyzikálnymi jednotkami urobili z tejto dovtedy ezoterickej oblasti vednú disciplínu. Predovšetkým práce prof. Korotkova v oblasti bioelektrofotografie dokázali, že aura existuje, má svoje fyzikálne vlastnosti a reaguje na naše myšlienky a pocity.

Na našom seminári Vás naučíme svoju auru nielen precítiť, ale ju alebo jej časť aj uvidieť očami, vnútorným zrakom a tiež ju zmeráme GDV kamerou. Naučíme Vás, že všetci bez výnimky, sú za určitých okolností schopní s aurou pracovať vedome, pre svoje fyzické a duševné zdravie. Ukážeme si, ako je možné prostredníctvom aury komunikovať s inými ľuďmi, bez použitia zmyslových orgánov. Tam, kde sa muž a žena často nedokážu pochopiť rozumom, je možné sa „rozumieť“ aurou. Tam, kde si ľudia nerozumejú kvôli jazykovej bariére, môžu sa „dorozumieť“ prostredníctvom aury.

Prostredníctvom aury je možné odovzdávať vedomosti bez potreby hovoreného slova.

Aura je vizitkou človeka a schopnosť prečítať si auru Vám dá o ňom pravdivé informácie.

Vysvetlíme si, ako funguje aura vo funkcii antény na príjímanie mimozmyslových informácií. Naučíme Vás, ako kultivovať svoju auru a starať sa o ňu.

Naučíme sa tiež, ako sa spojiť so svojim podvedomím a čerpať z neho a z bunkovej pamäte informácie potrebné na prijatie rozhodnutí dôležitých pre náš život.

Ukážeme, ako funguje telepatia a psychokinéza na vedomej úrovni.

Zmyslom celého seminára, ktorý je plný praktických cvičení, je posunúť sa ďalej na ceste prijímania mimozmyslových informácií. Naučiť sa prijímať stále jemnejšie informácie z rôznych zdrojov – v prípade tohto seminára zo svojho podvedomia a z aury a tiež z aury a podvedomia iných ľudí.

Seminár je určený pre psychicky zdravých dospelých ľudí. V rámci seminára sa robia niektoré cvičenia, pri ktorých sa navzájom dotýkame, preto seminár nie je určený pre tých, ktorí majú obavu z ľudského dotyku.

Je vhodný pre ľudí, ktorí absolvovali náš seminár – Prebudenie intuície, ako pokračovací seminár, ale môže sa ho zúčastniť ktokoľvek, kto má o tému záujem, bez toho, aby absolvoval predchádzajúci seminár našej Školy intuície.

PREBUDENIE INTUICIE - 25.9.2016 v L.A. POPRAD!!
Viac info a prihlaska tu:http://www.salemark.eu/archives/5856

Seminár trvá od 10:00 do 17:00 vrátane prestávky na obed.

PROGRAM:
Prednáška o aure
Nácvik precítenia aury
Nácvik videnia aury
Nácvik skenovania aury rukami
Starostlivosť o auru
Nácvik telepatie
Nácvik psychokinézy
Meranie aury prístrojom
Nácvik spojenia sa so svojim podvedomím

Registtrácia tu: http://www.salemark.eu/archives/6072
Kontakt: 0907 514 608

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.