Silné Reči Sezóna sa Začína v Piešťanoch

Dátum:22. Oct - 22. Oct
Miesto:Piešťany
Kategória: Divadlo, literatúra , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Lovecká sezóna sa začína! Záujmová skupina komikov pod vedením poľovníckeho majstra Jána Gorduliča vyráža na lov. Diviaky, diváci i diváčky, držte si pierka v klobúkoch, bude to naozaj ostré.

Komici sú po letnej pauze vydovolenkovaní, odýchnutí a pripravení podeliť sa s vami o zážitky, ktorých majú plné zásobníky. Lovu zdar.

Lístky už v predaji:
https://www.ticketportal.sk/performan...

Na polovníckych združeniach Vás budú loviť:

Ján Gordulič (oficiálna stránka)
Zakladateľ a líder show. Nesie si so sebou temnú nálepku Poštára Janka, ktorej sa už v živote nezbaví. Pracuje tiež ako scenárista a kreatívec, ale jeho vášňou je humor, podkopávanie dogiem a narúšanie pokojného spolunažívania s kresťanmi. Viac sa dozviete aj najanogordulic.com

Lujza
Talentovaná herečka, ktorá sa nebojí hovoriť veci na rovinu sa v stand-up comedy našla. Prostredníctvom svojich komediálnych vystúpení si lieči traumy z manželského života a dvoch detí.

Kristína Farkašová
Profesionálna mama, ktorá sa nebála vydať o svojom živote s dvojičkami úspešnú knihu, ktorú okorenila aj vlastnou kolekciou oblečenia. A že jej okrem písania ide aj hovorený prejav, o tom nemôžte mať pochýb.

Stano Staško 
Pochádza z Prešova, prešiel si bratislavským VŠMU a nakoniec zakotvil v Trnave. Herecké umenie už cez desaťročie prezentuje v úspešnom formáte 3T ale standup je to pravé orechové, kde môže naplno predviesť improvizačné schopnosti.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.