Martin Harich s kapelou

Dátum:22. Oct - 22. Oct
Miesto:Nové Mesto nad Váhom
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Po absolvovaní púte do Santiago de Compostely, pobytu v Číne a úspechu v Britskom X-factore prichádza Martin - po takmer trojročnom odstupe od posledného štúdiového albumu - s celkom novou atmosférou. Práve pre toto túlavé obdobie Martinovho života dostalo EP výstižný názov "Pátram". Kompletne slovenská nahrávka sa nesie v pokojnej, pocitovej a večernej nálade. Okrem skladby Tichý večer, pri ktorej Martin vychádzal z básne povstaleckého básnika Marcela Herza, je doska kompletne autorská. Textovo, hudobne a tento krát aj producentsky. Martin si všetky skladby nahral vo svojom štúdiu. Finálny master zveril do rúk svojmu kamarátovi - zvukovému nadšencovi - Jankovi Zborovjanovi, s ktorým spolupracoval aj na singlovke Under the lamps. EP Pátram má byť predzvesťou k pripravovanému štúdiovému albumu.

V podobnom duchu sa bude niesť aj jesenné klubové turné RedHead TOUR 2016 v Českej republike. Jediným slovenským vystúpením bude Maťov koncert s kapelou v našom klube

https://www.youtube.com/watch?v=JPtDG...
https://www.youtube.com/watch?v=akOrT...
https://www.youtube.com/watch?v=Ef4S1...
https://www.youtube.com/watch?v=ZS1I5...

Rezervácie a predpredaj vstupeniek na :
info@bluenote.sk 
a na tel. čísle 
032/744 00 08 alebo 0902 608 912

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.