Chlieb s maslom

Dátum: 6. Nov - 6. Nov
Miesto:Žilina
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Čas:19:00


Chlieb s maslom

…ženy sa skrátka k mužom nehodia…

Nádherný príbeh o živote troch pánov a ich “životných žien”… Do jedného bytu, kde žijú ako spolubývajúci herec s architektom, má prísť na oslavu manžel s manželkou. Normálna situácia.. by bola, pokiaľ by sa ten herec nezamiloval do manželky a ten manžel sa pred príchodom na oslavu s touto svojou manželkou nerozišiel.. Zrazu je tu jeden nenormálny prepletenec vzťahov, čomu kraľuje, samozrejme, žena…
“Najlepšie by bolo, keby muži a ženy žili zvlášť a navštevovali by sa len občasne, za odmenu…”
Geniálna súčasná komédia, ktorá bola uvádzaná na vyše ako sto divadelných scénach.

Obsadenie: Martin Mňahončák, Branislav Deák, Juraj Loj a Barbora Švidraňová
Réžia: Alena Lelková

Dĺžka podujatia: 1,5 hod. bez prestávky

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Ticketportal nezodpovedá za zmenu účinkujúcich. Zmena programu vyhradená.

Vstupenky na predstavenie v ŽILINE (6.11.2016) si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.