Ben Cristovao

Dátum:16. Nov - 16. Nov
Miesto:Žilina
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Po minuloročnom vypredanom koncerte v MMC, tohtoročných úspešných koncertoch v Košiciach a Banskej Bystrici, prichádza tento sympatický finalista 1. série československej Superstar vystúpi so svojou nadupanou live show prichádza vôbec po prvýkrát krát aj do Žiliny.
Miláčika ženských sŕdc na Slovensku aj v Čechách poznajú vďaka veľkému hudobnému talentu, očarujúcemu úsmevu a exotickým angolským koreňom. Ben bol magazínom Forbes vyhlásený za siedmeho najvplyvnejšieho Čecha roku 2015 a tak sa je určite na čo tešiť! Rodák z Plzne si ťa získa obľúbenými hitmi ako Úžasná, Telo, Sweet Chili, Bomby, prípadne Asio.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.