Sjáli Consulting s. r. o.

Názov spol.:Sjáli Consulting s. r. o.
Sídlo firmy:Družstevná 8, Komárno 945 01
E-mail:solis.cafe@gmail.com
Telefón:00421 915 744 019
Web: sjali.bizref.sk
IČO:44104839
DIČ:2022593859
IČ DPH:SK2022593859
Otvoriť mapu v novom okne

O nás

Naša zahraničná materinská spoločnosť sa 24 rokov zaoberá pražením a distribúciou kávy. Spoločnosť Sjáli Consulting ponúka kávu vlastnej produkcie so službami, to.j. spolu s kávou aj bezplatným zapožičaním kávovarov a nápojových automatov.
Pred 12 rokmi medzi prvými sme ponúkali zrnkovú kávu s kvalitnými automatickými kávovarmi so zabudovaným mlynčekom, a s kompletným servisom. Nebola to ľahká cesta, keďže priemyselná výroba naučila našich rodičov kupovať mletú kávu, a na Slovensku bola uznaná len takzvaná zalievaná. Dnes je už doba iná a sme hrdí, že trošku sme prispeli k tomu, aby kultúra pitia kávy na Slovensku dostáva na vysokú kvalitatívnu úroveň. Preto pri štandartných ponukách, ponúkame aj iné nezvyklé konštrukcie, šité na mieru.

Sme malá, ale flexibilná, akčná firma. Rýchlo reagovať na danú situáciu nám umožňuje jeden majiteľ, ktorý všetko čo ponúka, má vo vlastníctve. Dnes už asi každý vie, že aby sme si mohli dať kvalitné presso – potrebujeme mať kvalitnú kávu – a kvalitný kávovar. Naša spoločnosť Vám ponúka toto všetko a k tomu servisné služby na vysokej úrovni.