AGROTRADE, s.r.o. - Pracovné odevy a pracovná obuv

Názov spol.:AGROTRADE, s.r.o.
Sídlo firmy:Hlavná ulica 289/23, Dunajská Streda 929 01
E-mail:info@agrotrade.sk
Telefón:031 552 11 08
Web: pracovneodevy-dunajska-streda.bizref.sk
IČO:31424112
DIČ:2020366854
IČ DPH:SK2020366854
Výpis z Obch. registra Okr.o súdu Trnava, vložka č.: 2941/T
Otvoriť mapu v novom okne

O nás

Firma AGROTRADE, s.r.o., so sídlom v meste Dunajská Streda, bola založená v roku 1992. Hlavným zameraním spoločnosti je predaj poľnohospodárskej techniky a náhradných súčiastok na traktory ZETOR a malotraktory, rozmetadlá, nakladače, pluhy, rotačné kosačky a podobne.

Tešíme sa z priazne mnohých zákazníkov z radov domácich hobby majstrov, záhradkárov, ale aj profesionálov, poľnohospodárov.

Medzi zahŕňa aj pracovné bezpečnostné oblečenie, a to:

►   PRACOVNÉ ODEVY - reflexné bezpečnostné odevy, pracovné montérky a vesty, monterkové pracovné súpravy, jednorázové pracovné odevy, pracovné zváračské oblečenie a zváračské kukly, ochranné pracovná štíty, pracovné bundy, ochranné pracovné kombinézy, kvalitné pracovné pršiplášte, pracovné plášte a zástery, ochrana kolien, pracovné ochranné rukavice celokožené, textilné a gumené pracovné rukavice, jednorázové rukavice atď.

►   PRACOVNÁ OBUV - holeňová a kotníková pracovná obuv, pracovné čižmy, pracovná obuv bez oceľovej špice, bezpečnostná pracovná obuv s oceľovou špicou, pracovné sandále, ortopedické šľapky atď.

►   OCHRANNÉ POMÔCKY - respirátory s ventilom, masky a filtre proti prachu filtre proti plynom a parám, pracovné bezpečnostné prilby, ochranné clony na prilbu, drôtené štíty na prilbu, pracovné kukly atď.

AGROTRADE je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a naše pôsobenie na trhu sme plne využili na to, aby sme zákazníkom poskytovali pod jednou strechou kvalitný tovar s komplexnými službami za prijateľné ceny, s ciel'om zostať dlhodobým, zodpovedný a spol'ahlivým partnerom.

Náš šikovný a ochotný personál sa veľmi teší na Vašu návštevu v našej predajni v Dunajskej Strede na Hlavnej ulici. Prajeme Vám príjemné nakupovanie!

Robíme to, čo nás baví. A robíme to pre Vás.