LUKY MZ - reklamná potlač balónov, magnetky, kľúčenky

Názov spol.:LUKY MZ, s.r.o.
Sídlo firmy:Staničná 2302/2A, Šaľa 927 01
E-mail:lukymz@lukymz.sk
Telefón:0911 623 043
Web: potlacbalonov.bizref.sk
IČO:46793607
DIČ:2023592978
IČ DPH:SK2023592978

Opis činnosti

Firma Luky MZ so sídlom v meste Šaľa sa od roku 1992 venuje výrobe reklamnej potlače balónov, zhotovovaniu balónových dekorácií a distribúcii balónov. Dodáme Vám balóny gumové či fóliové, podľa Vášho želania. Ponúkame gumové balóny rôznej farby a veľkosti a fóliové balóny, ktoré spestria každú párty či oslavu. S našimi balónovými výzdobami sa môžete stretnúť na plesoch, svadbách, výstavách, firemných akciách, súkromných oslavách, vianočných večierkoch, a pri ďalších rôznych príležitostiach, v širokom spektre veľkostí,farieb a tvarov.

Naša firma vám prináša magnetky, kľúčenky, prívesky s jedinečnými dizajnami z rôznych materiálov a v rôznych prevedeniach  s možnosťou použitia vášho dizajnu. Magnetky  3D - efekt  v jedninečnom prevedení z gumy  ktoré prinášajú nový rozmer do segemntu suvenírov , taktiež i kovové magnetky s plnofarebnou grafikou sú jedinečné svojim prevedením a tieto vám na trh prinášame ako prví a zatial jediní.

Vzhľadom k pestrosti ponúkaného sortimentu a služieb, sme schopný pokryť vaše potreby na celom území Slovenskej republiky. Veríme, že naša ponuka osloví nie len stálych zákazníkov, ale bude aj jedným z impulzov k vzájomnej spolupráci s novými klientami.