EKO-BAU spol. s r.o. - lešenie, predaj a prenájom lešenia Šaľa

Názov spol.:Trstice
EKO-BAU spol. s r.o.:Trstice 1298, Trstice 925 42
E-mail:juhos@ekobau.sk
Telefón:+421 905 251 450
Web: ekobau.bizref.sk
IČO:36262528
DIČ:2021840854
IČ DPH:SK2021840854

Opis činnosti

Naša moderná spoločnosť EKO-BAU spol. s r.o. pôsobí na trhu už viac ako 10 rokov. Ponúkame predovšetkým predaj a prenájom lešení.

Od svojho vzniku sme sa dokázali presadiť a dostať medzí lídrov na trhu. To sa nám podarilo iba vďaka dôrazu na kvalitu a bezpečnosť. Zakladateľ firmy pôsobil dlhodobo v stavebníctve v Rakúsku, odkiaľ si doniesol nielen množstvo kontaktov a skúseností, ale aj jednoznačné rozhodnutie dbať na kvalitu. Ide o slovo, s ktorého významom jednoducho nie je možné pohnúť. Naše produkty Vám tak nielen uľahčia práce v stavebníctve, ale aj zaručia neprekonateľnú bezpečnosť pri práci. K nášmu úspechu v konkurenčnom prostredí prispieva tiež odborná spôsobilosť a ochotná pomoc všetkým klientom.

Svojim zákazníkom ponúkame široké spektrum produktov, medzi ktoré patrí fasádne lešeniepojazdné lešenie, lešenárske kozy, podperné stojky a ďalšie. Ak potrebujete zakúpiť alebo prenajať akékoľvek lešenie, kontaktujte nás prosím. Následne Vám vypracujeme cenovú ponuku a dohodneme s Vami možné termíny dovozu.

 

Ak sa potrebujete na niekoho spoľahnúť, sme tu pre Vás.