O nás

NA PREDAJ KVALITNÉ KRMIVO Z VLASTNEJ PRODUKCIE PRE DOMÁCE A HOSPODÁRSKE ZVIERATÁ predovšetkým v okresoch Dunajská Streda a Senec!

Naša spoločnosť KVAMAX so svojou rôznorodou ponukou kŕmnych zmesí Z VLASTNEJ PRODUKCIE oslovuje najmä tých, ktorí sa radi starajú o svoje domáce zvieratá a chcú im poskytnúť to najkvalitnejšie krmivo za veľkoobchodné ceny. Už od roku 2002 sa špecializujeme na veľkoobchodný a maloobchodný predaj vysokokvalitných kŕmnych zmesí a bielkovinových koncentrátov pre nosnice, kurčatá, brojlerové kurčatá, kačice, husi, morky a granule pre králiky, mačky a psy.

Na základe dlhoročnych skúseností sa vždy snažíme o neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných produktov a rozšírenie výberu našich tovarov. Všetky kŕme zmesi vyrábame v súlade s platnými normami a pod stálym dozorom ŠVPS SR. V ponuke máme dve balenia krmív: 5 a 25 kg.
Ponúkame aj produkty aj pre tých, ktorí sa pravidelne a poctivo starajú o svoje autá. Pre nich máme v ponuke motorové oleje, mazivá a iné prevádzkové kvapaliny, repasované alternátory a štartéry, akumulátory, filtre, žiarovky atď. V prípade potreby Vám aj vymeníme alebo opravujeme štartéry a alternátory vo Vašom vozidle na základe dohody.

Tešíme sa na Vašu návštevu!