YOGA POINT jogové štúdio - joga,učiteľ jogy, kurzy jogy Trnava

Názov spol.:PhDr. Lucia Burešová - YOGA POINT. Zápis v ŽRSR Číslo živn.registra: 250-38139, okresný úrad Trnava
YOGA POINT:Bulharská 42, Trnava 91701
E-mail:buresova.lucia@gmail.com
Telefón:0905934458
Web: jogatrnava.bizref.sk
IČO:50478541
DIČ:1070746248
IČ DPH:SK1070746248
Okresný úrad Trnava Číslo živnostenského registra: 250-38139
Otvoriť mapu v novom okne

O nás

Ponúkam skupinové aj individuálne tréningy pod mojim vedením:

- Joga/Yoga

Lekcie jogy ponúkam a učím aj v anglickom jazyku.  - YOGA CLASSES also in ENGLISH LANGUAGE AVAILABLE.

 

ROZVRH LEKCIÍ v štúdiu YOGA POINT platný od 20.1.2018 :


WHEEL YOGA - Yoga s kruhovou pomôckou - pevným kruhom - ktorá pomôže klientom k väčšej sile, lepšej rovnováhe a ohybnosti, k celkovému uvoľneniu . S jej pomocou zvládnu aj náročnejšie pozície. Počas lekcie sa pracuje s hlbokým stabilizačným systémom, posilní a vystrečuje sa celé telo, pomáha proti bolestiam chrbta, problémom s rovnováhou a k zlepšeniu ohybnosti. Wheel ( koliesko) uvoľňuje napätie a svalovú stuhnutosť v hornej polovici tela, zlepšuje ohybnosť v oblasti panvy a bedrových kĺbov, posilňuje a spevňuje hlboké svalstvo tela. Dá sa využiť aj ako masážna pomôcka.

 

HATHA YOGA - lekcia vhodná pre začiatočníkov a mierne pokročilých ,sústreďuje sa na správne a zdravé prevedenie pozícií v pomalšom tempe s dlhšími výdržami v nich.Telo aj myseľ sa stávajú silnejšími a odolnejšími , pomáha nastoliť psychickú aj fyzickú rovnováhu


POWER YOGA - lekcia vhodná pre stredne pokročilých a pokročilých , dynamický štýl vychádzajúci z hatha yogy, jednotlivé pozície a ich variácie sa striedajú v rýchlejšom tempe,dôraz je kladený na silu, fyzicky je viac náročnejšia 


DETOX YOGA - lekcia vhodná pre stredne pokročilých a pokročilých, sústreďuje sa na "vyčistenie" tela a mysle v plynulom striedaní rovnovážnych, rotačných , posilňujúcich aj uvoľňujúcich pozícií v stoji ,sede a v ľahu s niekoľkými opakovaniami v každej z nich. Telo aj myseľ  sa zbavia odpadu, toxínov, psychického aj fyzického napätia , zároveň sa stimuluje  krvný obeh, tráviaci aj lymfatický systém. 


YIN YOGA - lekcia vhodná úplne pre všetkých ako  pomalá až meditatívna forma yogy s dlhými výdržami v pozíciách ( 3-5min.) Sústreďuje sa svojimi technikami na spojivové tkanivá, kosti, kĺby,šľachy, chrupavky a fascie pri zároveň nezapojených, uvoľnených svaloch.Je skvelým doplnkom k ostatným dynamickejším štýlom yogy v ktorých sú zapájané hlavne svaly.

KAŽDÁ  lekcia v štúdiu YOGA POINT je ukončená RELAXÁCIOU , súčasťou lekcií sú aj dýchacie cvičenia - PRANAYAMA

 

PRIHLASOVANIE A ODHLASOVANIE:

Prihlasuje a odhlasuje sa na lekcie IBA formou prihlasovacieho a odhlasovacieho formulára.

 

Najneskôr je možné sa odhlásiť z lekcie 2,5 hodiny pred začiatkom lekcie. V prípade, keď je klient prihlásený na lekciu  a neodhlási sa včas , nezúčastní sa jej, bude mu účtovaný poplatok v plnej výške vstupu.