O nás

Srdečne Vás vítame na webovej stránke FRRM.

Našou podnikateľskou činnosťou je výroba a montáž vysokokvalitných bazénov na mieru v mnohých veľkostných prevedeniach ako kruhových, tak aj obdĺžnikových a hranatých z trvanlivého, mrazuvzdorného a stálofarebného polypropylénu, odolného voči UV žiareniu. Polypropylén je odolný voči vode, zásadám solí aj anorganickým prvkom. Zabezpečíme Vám návrh, výrobu a montáž bazénu podľa Vašich predstáv na mieru a garantujeme, že Váš bazén ani po rokoch nestratí nič zo svojej krásy.

Bazény vyrábame do max. hĺbky 1,5 m a montujeme ich priamo u zákazníka po predbežnej prehliadke terénu a na základe dopredu dohodnutých podmienok. Bazén inštalujeme na vopred pripravenú betónovú dosku. K bazénom v prípade záujmu dodávame aj kompletnú technológiu a príslušenstvo vrátane schodíkov, osvetlenia, ohrevu, filtračných zariadení, čerpadiel, vysávačov a chémie na základe požiadavky zákazníkov.

Medzi naše štandardné výrobky patria aj nádoby pre vinárov, zberné nádoby, šachty a žumpy.

Zo všetkými požiadavkami na stavebnú pripravenosť Vás oboznámi vyškolený pracovník našej firmy. Garantujeme, že zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre naše bazény, budú vždy spokojní, stačí zavolať na tel. č. 0904 478 251.

Tešíme sa na spoluprácu!