BB design - kvety online , eshop s kvetmi, kvetinárstvo Nitra

Názov spol.:BB design, s.r.o.
Sídlo firmy:Malíkova 3796 / 17, Nitra 949 01
E-mail:bbdesign@bbdesign.sk
Telefón:0918 500 300
Web: http://eshop.bbdesign.sk
IČO:36549002
DIČ:2020154257
IČ DPH:SK 2020154257
Okresný súd Nitra, Vložka číslo: 13420/N
Otvoriť mapu v novom okne

O nás

BB Design - firma so sídlom v meste Nitra zakladá na viac desaťročných skúsenostiach z oblasti floristiky. Momentálne prevádzkujeme tri kvetinárstva. V máji 2014 sme otvorili naše online kvetinárstvo BBDESIGN, ktorý sa zameriava na donáškovú službu a posielanie kvetov, kytíc, a darčekových predmetov v rámci Nitry a Slovenska. Využite náš jednoduchý objednávací systém na zaslanie kytice, alebo darčeka pre Vašich milovaných.

Kytice - pripravíme pre Vás kytice k príležitosti narodenín, výročiu, narodeniu dieťaťa, krstu, blahoprajné kytice k svadbe, promócii. Kytice môžeme pripraviť v modernom i klasickom štýle, vždy podľa priania klienta.

Kvetinový servis predstavuje modernú službu pre skupinu biznis zákazníkov – hotely a firmy, ktoré k svojmu podnikaniu a na vhodnú reprezentáciu firemného imageu potrebujú nevyhnutný doplnok – kvety.

Svadobné kytice a svadobný servis: pre Vašu svadbu Vám pripravíme kyticu pro nevestu, ženícha, svedkov, družičky a svadobčanov, pripravíme kvety na ozdobenie auta, kostola a priestorov pre slávnostnú hostinu.

Smútočé kytice: pre smútočný obrad pripravujeme smútočné vence, dekorácie smútočných obradných siení, kondolenčné kytice. Donášková služba - kyticu Vám môžeme doručiť na Vami určenú adresu.v

Okrem kvetinárstiev sa dlhé roky venujeme aj záhradnej architektúre a dizajnu exteriérov a interiérovému dizajnu, ponúkame komplexné služby od návrhu, servisu, poradenstva až po dodanie živého materiálu. Každému navrhovanému priestoru sa snažíme dodať osobitosť, podčiarknuť a vyzdvihnúť zaujímavé prvky.

 

Kvety on-line Nitra, eshop s kvetmi Nitra, kvetinárstvo Nitra, donáška kvetov Nitra, kytice, kvetinové boxy, netradičné kytice, smútočné kytice, darčeky - Najlepšie ceny - Najširší výber - Garancia 5 dní čerstvosti - Balenie v darčekovej krabici-  Rozvoz kvetov - Trnava - expres - kvety online sú medzi zákazníkmi stále populárnejšie službou.